Karmod Güvenilir mi?

Türkiye’nin Dünyaya açılan sayılı markalarından Karmod güvenilir özelliğiyle öne çıkmıştır. Karmod güvenilirliği bugün markayı Dünyanın 135’i aşkın ülkesine yapılar ihraç edebilen önemli bir güce ulaştırmıştır. Tüm Dünyada Karmod denildiğinde hazır yapı sektörünün güvenilir markası akla gelmektedir. Karmod’a duyulan bu güven Türkiyemiz için büyük gurur.

Karmod Kurumsal Tanıtım Filmi
Karmod Prefabrik Yapı Projeleri

Karmod'un Kalite Standartları ve Sertifikaları

Karmod kalitesinin tüm Dünyada kabul görmesi bir tesadüf değil düzenli çalışmanın en güzel sonucudur. Karmod köklü geçmişe uzanan kuruluşundan bugüne kalite standartlarının oluşumuna büyük önem vermiştir. Karmod’un kalite standartları ve sertifikalarla belgelenen üretimleri markaya olan güveni perçinlemiştir.

Karmod modern tesislerinde üretimler ISO ve CE sertifikasyonlarına tam uygunlukta gerçekleştirilir. Henüz üretim öncesi kalite kontrol süreci malzeme tedarik uygulamalarında başlar. Tedarik edilecek malzemeler numuneler üzerinden kalite kontrol sürecine tabi tutulur. Süreç sonrasında tam kalite standardına uygun malzemelerin satın alınarak üretime dahil edilmesine karar verilir.

Üretim bandında Karmod kalite kontrol süreçleri aynı hassasiyetle devam eder. Üretimin ilk aşamasından kalite onayı vurulmasına, stok alanından araca yüklenmesine kadar sürer. Saha kurulumunda da Karmod kalite kontrol uygulaması projeye tam uygunlukta güvenli teslimatın yapılmasıyla tamamlanır.

Karmod ile Güvenli Yapılar:

Karmod yapılarının temel özelliğini yapı güvenliği, uzun ömür ve kullanım ergonomisi oluşturur. Karmod’un güvenilir yapılarını bu üstünlükler benzerlerinden ayırır.

Karmod güvenilir yapılarının ilk aşaması tasarımdır. Modern mimari tasarımın üretime dönüşmesi öncesi yapı güvenliği uygulamaları gündeme alınır. Özel yazılım programda tasarım üzerinden üretime uygunluk ve yapı statiğinin en iyi şekilde sağlanması çalışmaları yapılır. Tam güvenlik için statik hesaplamaları tamamlanan projeler üretilmek üzere onay alır.

Üretim öncesi proje aşamasında dikkat edilen en önemli konulardan biri de kullanım ergonomisidir. Hangi alanda kullanılırsa kullanılsın Karmod yapılarında içinde yaşayan herkese en iyi konforu yaşatmak temel ilkelerdendir.

Tasarım aşaması sonrası statik ve ergonomi uygulamalarından olur alan Karmod yapısı üretim hattına alınır. Üretimde temel kriter yapı güvenliğini en iyi şekilde sağlayacak en iyi malzemelerin kullanılması ilkesidir. Bu aynı zamanda Karmod yapılarının uzun ömürlü oluşunun da temel kriterini de yansıtır.

Karmod güvenli yapı hassasiyeti üretimin her aşamasında sürdürülerek yapının kullanıma hazır saha kurulumunun tamamlanmasına kadar devam eder. Süreç sonunda güvenli, konforlu, uzun ömürlü Karmod yapıları ortaya çıkar.

Müşteri Memnuniyeti ve Güven:

Karmod müşteri memnuniyeti ve güveni sürdürülebilir yöntemlerle zirveye çıkmıştır. Çünkü Karmod yapılarının tamamında yapı güvenliği, uzun ömürlü kullanım ve konfor yaşatan ergonomiyi hedeflemiştir. Karmod üretim sistemini müşteri memnuniyeti ve güven unsuru üzerine kurmuştur.

Tasarımdan üretime, sevkiyattan saha kurulumuna tam eylemsellik olarak yansıyan bu ilke müşteri memnuniyet ölçümlerine de yansımıştır. Yapıları kullananlar arasında gerçekleştirilen son anketlerde Karmod müşteri memnuniyet oranı yüzde 98 olarak ölçümlenmiştir.

Karmod Müşteri Yorumları

Tam memnuniyet adına yapılan tüm titiz çalışma ve emeklerin gerçek sonucunu Karmod müşteri yorumlarına yansıyan mutluluk ifadelerinde yakından görebilirsiniz. Hazır yapı sektörünün öncü markası olması, Dünyanın 135 ülkesinde tercih edilmesinin nedenleri Karmod’un mutlu müşteri yorum ve deneyimlerine objektif olarak yansıyor.

Gerçek Müşteri Hikayeleri

Kalite, uzun ömür, güven ve ergonomiyi ne kadar anlatırsak anlatalım Karmod’un gerçek müşteri hikayelerindeki mutluluğu yakından ifade edemeyiz. Bu nedenle Karmod’u daha yakından tanımanız için gerçek müşteri hikayelerinden oluşan video anlatımları burada sizinle paylaşmak istedik.

Karmod Mutlu
Karmod Samimiyet
Karmod Kalite
Karmod Güven

Müşteri Memnuniyet Anketi Sonuçları

Karmod müşteri memnuniyeti anketleriyle yapıları hakkındaki deneyimleri takip ölçümlemektedir. Bu önem nedeniyledir ki Karmod müşteri memnuniyeti anket sonuçlarına en yüksek memnuniyet olarak yansımaktadır.

Sürdürülebilir Karmod müşteri memnuniyeti için firma iki önemli aşamada anket ölçümlemesi yapmaktadır. Birinci ölçümleme şekli Karmod’un kendi kurumsal yönetim şemasında oluşturduğu TKY birimince yapılmaktadır. Toplam Kalite Yönetimi birimi teklif aşamasından başlayarak kullanıma hazır saha kurulumuna varana kadar takiple Karmod müşteri memnuniyet anketleri gerçekleştirmektedir. Yapılan memnuniyet anketlerinde müşteri temsilcisi iletişiminden üretim kalitesine, sevkiyat süreçlerinden saha kurulum aşamalarına ölçümleme yapılmaktadır. TKY birimi Karmod müşteri memnuniyet anketleri firmadan satın alma yapan tüm müşterilerle yapılmaktadır.

İletişim, kalite, süreç yönetimi, ergonomi gibi tüm alanların ölçümlendiği bu anketlerde Karmod müşteri memnuniyet oranı yüzde 98 gibi yüksek bir yüzdede gerçekleşmektedir.

Karmod müşteri memnuniyet anket çalışmalarında belirli zamanlarda bağımsız ölçüm yapan firmalardan da destek almaktadır. Aynı yüksek müşteri memnuniyet oranı bu anketlere de yansımaktadır.

Ürünleriniz ve Hizmetleriniz Hakkında Merak Edilenler

Müşteriler tarafından sıkça sorulan sorulara verilen cevaplar

Kurulum ve Bakım İpuçları

Modüler birleşimli üretim modeline sahip Karmod yapılarının kurulumu son derece kolaydır. Bu avantajıyla diğer yapı modellerine göre yüzde 70’e varan oranlarda daha hızlı kurulum yapılabilir. Karmod yapıları kaliteli üretimiyle uzun yıllar bakım gerektirmeden güvenle kullanılır. Bununla birlikte Karmod yapılarının bakımı da çok kolaydır.

Karmod bina kurulumları firmanın kendi içerisinde oluşturduğu profesyonellerden oluşan montaj ekipleriyle gerçekleştirilmektedir. Karmod yapıları hazır temel üzerine duvardan çatıya, kapıdan pencereye varana kadar bu uzman ekiple kurulum yapılır. Kaynaksız teknoloji, cıvata somunlu sistem kurulumu oldukça kolaylaştırır.

Karmod prefabrik yapıların bakımı da son derece kolaydır. Diğer yapı modellerinde olduğu gibi yıpranan iç ve dış boyalar ihtiyaç duyuldukça belirli yıllarda yeniden boyanarak bakım yapılabilir. Yağmur suyu olukları kullanım yerinde bulunan olası yaprak gibi etkenlerle tıkanabilir. Çatıdan yağmur suyu tasfiyesinin sağlıklı yapılabilmesi için belirli yıl aralıklarıyla bu olukların temizliğini yapmanızda fayda var. Yine kapı ve pencerelerde uzun dönem kullanımda ayar bozulmaları yaşanabilir. Bu tür durumlarda kapı ve pencere ayarları yapılarak ilk günkü konforda kullanım kazandırılabilir.

Standart bakımları yapılan Karmod yapıları uzun yıllar güven ve memnuniyetle kullanılabilir.

Garanti ve Destek Seçenekleri

Satış sonrası destek hizmetleri Karmod güveninin öne çıkan üstünlükleri arasında yer alır. Modern tesislerde üretilip uzmanlarca kurulum yapılan her Karmod yapısı garanti ve satış sonrası destek hizmeti kapsamında güvenle kullanılır. Karmod garanti şartları tam müşteri memnuniyetinin bir gereği olarak sözleşmelerde açıkça belirtilmiştir.

Karmod güvenli yapılarının garanti ve satış sonrası servis seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Karmod satış sonrası servis hizmeti yapıların kullanıldığı uzun yıllar boyunca devam eder.

Karmod Yenilikleri ve Teknoloji Kullanımı

Karmod üretimlerini yeni nesil teknolojilerle çalışan makine hatlarında gerçekleştirmektedir. Tasarım, yapı güvenliği uygulamalarıyla üretim süreçlerindeki yenilikleriyle Karmod sektörünün takip edilen markasıdır.

Karmod tasarım ve yapı güvenliği uygulamalarını özel yazılım programlar kullanarak yapmaktadır. Yazılımlar dinamik özellikte olup ihtiyaçlara göre geliştirilmektedir.

Karmod üretim hattındaki makineler güncel yeni teknoloji makinelerden oluşmaktadır. Her yıl gelirinin bir bölümünü Karmod yeni teknoloji yatırımları için ayırmaktadır.

Yenilikçi Ürün Geliştirme

Karmod üretimleri tasarımla tam uyumda çalışan makine sistemleriyle desteklenmektedir. Çelik metallerin işlenmesinde kullanılan rol form hatları Karmod üretimine teknolojik yeniliklerin yansıdığı en etkin alanlar arasında yer alır. Teknoloji kullanımı yenilikçi ürün gelişimindeki temel etkenlerden birini oluşturur. Karmod yapılarını geliştirirken 1986 yılına uzanan üretim tecrübesi ve yeni teknoloji makinelerinin gücünden yararlanır.

Modern mimari tasarıma sahip yenilikçi Karmod yapıları güven, uzun ömür ve en iyi kullanım ergonomisiyle üstün özelliklerdedir.

Teknoloji ile Güçlendirilmiş Yapılar

Yeni nesil kaynaksız üretim teknolojisi Karmod yapılarının güç aldığı üstünlükler arasında yer alır. Özel yazılım programlarda tasarım ve yapı güvenlik uygulamaları tamamlanan binalar güvenli üretim için teknolojik hatta gelir.

Projedeki özel program rol form üretim hattına geldiğinde tam entegrasyonunun avantajları ortaya çıkar. Tam uyumlu bilişim sistemiyle tasarımdaki hassas detaylar modern makinelerde birebir detaylarda milimetrik olarak elde edilir. Teknolojik üretim, en iyi kalitede çelik ve yapı malzemeleri kullanımı Karmod yapılarının güçlü üstünlüğünü oluşturur.